Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » НОВИНИ » Анонси і оголошення
ДО УВАГИ депутатів місцевих рад, керівників комунальних підприємств, установ та організацій! НОВЕЛИ Е-декларування!
21 Лютого 2020 р.
      З 01 січня 2020 року набрали чинності зміни до Закону «Про запобігання корупції». Зміни передбачають розширення переліку відомостей, які декларант має подавати щодо себе та членів сім'ї, та змінено окремі аспекти процедури декларування в цілому.
      Серед цих змін варто звернути увагу на такі:
      1. З 01.01.2020 підлягають декларуванню:
      - юридичні особи, трасти або інші подібні правові утворення, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є суб'єкт декларування або члени його сім'ї;
      - криптовалюти, що належать суб'єкту декларування або членам його сім'ї, що декларуються у складі нематеріальних активів;
      - банківські та інші фінансові установи, у тому числі за кордоном, у яких у суб'єкта декларування або членів його сім'ї відкриті рахунки (незалежно від типу рахунку, а також рахунки, відкриті третіми особами на ім'я суб'єкта декларування або членів його сім'ї) або зберігаються кошти, інше майно. Такі відомості включають дані про тип та номер рахунку, дані про банківську або іншу фінансову установу, осіб, які мають право розпоряджатися таким рахунком або мають доступ до індивідуального банківського сейфа, осіб, які відкрили рахунок на ім'я суб'єкта декларування або членів його сім'ї.
      2. Уточнено, що відомості про грошові активи, фінансові зобов'язання подаватимуться як щодо декларанта, так і щодо членів його сім'ї.
      3. Фінансові зобов'язання декларанта та членів його сім'ї зазначатимуться лише у разі, якщо розмір зобов'язання перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня звітного року. Відтепер не потрібно зазначати загальний розмір фінансового зобов'язання, якщо його розмір не перевищує цю суму. В складі фінансових зобов'язань не зазначатимуться кошти, позичені іншим особам.
      4. Дані про об'єкт декларування, що перебував у володінні або користуванні суб'єкта декларування або членів його сім'ї, зазначатимуться в декларації, якщо такий об'єкт перебував у володінні або користуванні станом на останній день звітного періоду або протягом не менше половини днів протягом звітного періоду.
      5. Для цілей декларування членами сім'ї суб'єкта декларування вважатимуться:
      - особа, яка перебуває у шлюбі із суб'єктом декларування, - незалежно від спільного проживання із таким суб'єктом;
      - діти суб'єкта декларування до досягнення ними повноліття - незалежно від спільного проживання із таким суб'єктом;
      - особи, що спільно проживали із суб'єктом декларування станом на останній день звітного періоду або сукупно протягом не менше 183 днів протягом року, що передує року подання декларації.
      6. Під суттєвою зміною майнового стану розумітиметься не тільки отримання доходу, придбання майна, а й здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року.
 
      До уваги депутатів місцевих рад, керівників комунальних підприємств, установ та організацій! Нагадуємо, що останнім днем подачі електронних декларацій за 201рік є 31 березня 2020 року.Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин