Україна, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2    
Пошук по сайту

1

Email:
Пароль:


Електронна приймальня


  Головна » Публічна інформація
Публічна інформація

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
 
від 15 грудня 2011 року                                                           №160-р
 
 
Про забезпечення виконання Закону України
«Про доступ до публічної інформації»
у Красилівській районній раді та її виконавчому апараті
 
 
Керуючись частиною сьомою статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон):
 
1. Встановити, що Красилівська районна рада та її виконавчий апарат                         є розпорядником публічної інформації:
- що була створена або отримана в процесі реалізації районною радою її повноважень та яка знаходиться у володінні виконавчого апарату районної ради;
- що була отримана або створена виконавчим апаратом районної ради в процесі забезпечення діяльності ради та її органів, та яка знаходиться у володінні виконавчого апарату районної ради.
         Красилівська районна рада не є розпорядником інформації за запитами:
- адресовану безпосередньо до депутатів районної ради;
- стосовно інформації інших органів влади Красилівського району;
- стосовно інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або потребує створення в інший спосіб.
2. Визначити головного спеціаліста загального відділу виконавчого апарату районної ради Тробюка Руслана Володимировича відповідальним за виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».
3. Головному спеціалісту загального відділу виконавчого апарату районної ради Тробюку Р.В. з метою забезпечення доступу до публічної інформації:
3.1. Надавати інформацію за запитами на інформацію.
3.2. Забезпечити організацію роботи щодо опрацювання, систематизації, аналізу та контролю за своєчасним задоволенням запитів, ведення обліку запитів на інформацію.
3.3. Здійснювати реєстрацію запитів на інформацію, що надходять   до районної ради та її виконавчого апарату поштою, факсом, телефоном, електронною поштою.
3.4. Надавати консультативну допомогу запитувачам під час оформлення запитів.
3.5. Забезпечити систематичне та оперативне оприлюднення  і оновлення на веб-сайті ради інформації про діяльність Красилівської районної ради  та її виконавчого апарату відповідно до статті 15 Закону.
3.6. Забезпечити дотримання вимог статті 9 Закону щодо організації роботи з документами, що містять службову інформацію.
3.7. Розробити та внести для затвердження в установленому порядку зміни до зведеної номенклатури справ районної ради та в інструкцію з діловодства у виконавчому апараті районної ради.
4. Визначити кабінет 317 спеціальним місцем для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію, чи їх копіями та для подання письмових запитів громадянами з обмеженими можливостями.
5. Керуючому справами, керівникам відділів виконавчого апарату районної ради в межах своїх повноважень надавати головному спеціалісту загального відділу виконавчого апарату районної ради Тробюку Р.В. інформацію, визначену статтею 15 Закону.
6. Головному бухгалтеру виконавчого апарату районної ради Янчук Л.П.:
1) забезпечити фінансування витрат, пов’язаних із виконанням Закону;
2) внести після затвердження Кабінетом Міністрів України граничних норм витрат на копіювання та друк документів пропозиції щодо визначення розміру фактичних витрат на виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, що надаються при задоволенні запиту на інформацію.
7. Затвердити такі документи:
1) порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Красилівська районна рада та її виконавчий апарат (додаток 1);
2) перелік відомостей, що становлять службову інформацію у Красилівській районній раді та її виконавчому апараті (додаток 2);
3) форму запиту на отримання публічної інформації (додаток 3).
8. Розпорядження голови районної ради від 12.07.2011 року №84-р «Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в Красилівській районній раді» вважати таким, що втратило чинність.
9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної ради Якушеву Л.С.
 
Голова ради                                                                В. Ходак
 

  Додаток 1 .doc 

  Додаток 2 .doc

  Додаток 3 .doc

 

Для оформлення інформаційного запиту.

 
письмово: 31000, м. Красилів, площа Незалежності, 2, районна рада. (на конверті вказувати "Публічна інформація").
усно: телефон (03855) 4-22-63;
факс: (03855) 4-22-67;
електронна пошта: krasylivrada@ukrpost.ua
контактна особа: Вознюк Петро Васильович. Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час.
     

                                                                       Відмова у задоволенні запиту на інформацію

     Районна рада, як розпорядник інформації, має право відмовити в задоволенні запиту в випадках передбачених статтею 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», зокрема у таких:
     - районна рада не володіє і не зобов’язана відповідно до її компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;
     - інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом відповідно до частини другої статті 6 зазначеного Закону;
     - не дотримано вимог до запиту на інформацію (вимоги зазначені вище).
     
     Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності
 
     Згідно із Законом «Про доступ до публічної інформації», відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.
     У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.
     Відповідно до статті 23 Закону «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.
     Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.
 
 
 
 
 
 

 Красилівська районна рада
Хмельницької області

© Усі права на матеріали, розміщені на цьому
сайті,належать Красилівській районній раді.

Приймальня голови:

0 (3855) 4-22-72
4-20-05
Поштова адреса:

31000, Україна,
м. Красилів,
пл. Незалежності, 2
Електронна адреса:

Сайт: www.krasylivrada.km.ua
Email: krasylivrada@i.ua
Розробка сайту:

Мапа сайту  |  Електронна приймальня  |  Стрічка новин